الف) برگشت کالا (حق انصراف)

قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه تا ۲۴ ساعت به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

ب) گارانتی

مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات از به جا خرید اقدام نماید.

خسارت در هنگام حمل و نقل

به جا خرید همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و به جا خرید تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش به جا خرید اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش ارسال شود.

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویتهای فروشگاه به جا خرید بوده است و در این راستا می کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد.

با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، بامسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

 

  اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.

*اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا ۳ روز کاری پس از دریافت محصول به به جا خرید اطلاع داده شود.

*لازم است بسته بندی محصول تا پایان ۳ روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

*استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکانپذیر است که کالا در کارتن یا بسته بندی یا جعبه اصلی خود به ما بازگردانده شود.

*برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

*این سرویس اشکالهای فنی و ظاهری (شکستگی، پارگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی شود.

*اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد باید حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش از طریق تیکت و یا تلفن، ایمیل اطلاع داده شود.

*اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

*عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در جزییات با کالای اصلی تفاوتهایی داشته باشد به استناد آنها نمیتوان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

*در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

*اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریعتر به واحد پیگیری سفارشات از طریق ایمیل یا تیکت اطلاع داده شود.

*اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۳ روز کاری، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهد; در این حالت، تعویض کالا پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، تنها در صورتی امکانپذیر است که در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.(لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.) همچنین در صورت انصراف از خرید، هزینه ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.

 

در چه شرایطی میتوانم کالا را مرجوع کنم؟

  • در صورتی که پلمپ بسته بندی محصول آسیب ندیده باشد ( هرگونه خراشیدگی، پارگی) به منزله فک پلمپ در نظر گرفته شده و کالا قابلیت مرجوع کردن را نخواهد داشت.
  • جهت مرجوع کالا باید حداکثر تا ۷ روز پس از دریافت کالا اقدام به ارسال مرسوله خود توسط اداره پست فرمایید.
  • اگر چنانچه کالای دریافتی با مندرجات داخل سایت متفاوت باشد مانند رنگ، سایز، مدل از طریق راه های ارتباطی با ما تماس حاصل فرمایید و کالا را از طریق اداره پست مرجوع فرمایید.
  • در حفظ جعبه و بسته بندی کالا کوشا باشید، در صورت آسیب جعبه و بسته بندی مرجوع کالا امکان پذیر نخواهد بود.
  • در صورت مرجوع کالا و عدم هماهنگی با بخش خدمات پس از فروش کالا به مشتری بازگردانده و هزینه حمل و نقل کالا دریافت خواهد شد.
  • در هنگام انتخاب سایز دقت فرمایید، عدم مناسب بودن سایز محصول شامل گارانتی محصول نمیباشد.

کالا را چطور ارسال کنید؟

*لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس گرفته و یا یا تیکت بزنید.

*از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش جداً، خودداری کنید.

*برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به خوبی بسته بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام و قطعات بسته بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.

*در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا هماهنگی های لازم انجام می شود.

*از آنجا که واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را همراه بسته ارسال کنید.

*اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کالا، به ما تیکت بزنید.

*از نوشتن آدرس روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری کنید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش به جا خرید برسد، هزینه های ارسال به مشتری مسترد خواهد شد.

پس از رسیدن و دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

*کارشناسان خدمات پس از فروش ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را بررسی و کنترل میکنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب دیدگی توسط کارشناسان تایید شود،کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری میتواند کالای خود را بامدل دیگری جایگزین کند.

*لازم به ذکر است که تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار فروشگاه است. اگر در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد؛ به جا خرید بنا به انتخاب مشتری کالای دیگری را ارسال میکند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز میکند. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ درج شده در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال تسویه میشود. برای کالای گرانتر، مشتری تفاوت را پرداخت میکند و برای کالای ارزانتر، به جا خریدتفاوت را به حساب مشتری واریز میکند.

*اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمیکند و به جا خرید در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچگونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا-درج شده در فاکتور- به مشتری را میپذیرد.

*پس از دریافت و پذیرش کالا توسط به جا خرید ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، به طور میانگین ۲۴ ساعت کاری زمان خواهد برد.