سیاست های حریم خصوصی سامانه به جا خرید

آخرین تاریخ به روز رسانی 4 خرداد ماه 1400

به جا خرید با تاکید بر احترامی که برای حریم خصوصی کاربران قائل است، جهت استفاده از برخی امکانات این سامانه، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به آنها ارائه کند. در ادامه در خصوص نحوه جمع آوری، استفاده و محافظت از این اطلاعات توضیحات کاملی ارائه می شود.

مجموعه اطلاعاتی که جمع آوری می شود

ارائه برخی خدمات در به جا خرید منوط بر آن است که ما اطلاعاتی از شما در اختیار داشته باشیم تا بتوانیم آن خدمت را به بهترین نحو ارائه نماییم. اطلاعات شخصی شامل نام، نام خانوادگی و شماره موبایل افراد می شود. جمع آوری اطلاعاتی از این دست در به جا خرید بصورت کاملاً داوطلبانه صورت می پذیرد. زمانی که کاربری درخواست عضویت و استفاده از سرویس های ما را می دهد، به جا خرید شماره موبایل کاربر را دریافت می کند، سپس یک کد به آن شماره ارسال می کند تا از هویت حقیقی فرد درخواست کننده اطمینان یابد.
به منظور اطمینان از کیفیت سرویس های به جا خرید این حق را بر خود قائل هستیم تا اطلاعات بازخورد و ارزیابی کاربران را نگهداری کنیم. لازم به توضیح است که در صورت عدم ثبت نام در به جا خرید امکان استفاده از بخشی از سرویس های به جا خرید برای شما وجود ندارد.
مانند سایر وب سایت ها، سامانه به جا خرید نیز اطلاعات شناسایی غیر شخصی را که به طور معمول مرورگرها، دستگاه ها و سرور ها (مانند آدرس IP، نام دامنه، زمان دسترسی، کوکی، نوع دستگاه یا مرورگر وب، اطلاعات منطقه جغرافیایی، در صورتی که کاربر آن را قابل مشاهده سازد، و دیگر اطلاعات آماری مرتبط با تعامل مرورگر یا دستگاه با سرویس ها) در اختیار قرار می دهند را جمع آوری می کند. هدف به جا خرید از نگهداری این اطلاعات، شناسایی، حفاظت مشتریان، کنترل مصارف غیرمجاز، ردیابی الگوهای ترافیکی کاربران و در کل درک بهتر از نحوه استفاده بازدیدکنندگان از سرویس ها است. لازم به توضیح است که مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و به جا خرید حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ میدارد.
همچنین به منظور تشخیص اینکه چه بخش از سامانه مورد توجه قرار دارد یا می تواند بهبود یابد، داده های آماری و تحلیلی غیر قابل شناسایی شخصی از نحوه استفاده از سرویس های ارائه شده در به جا خرید جمع آوری و نگهداری می شود.

سرویس تجزیه و تحلیل گوگل

ما از سرویس تجزیه و تحلیل گوگل به روشی که در اینجا آورده شده است استفاده می کنیم. در صورتی که تمایل ندارید داده های شما در سامانه ها به وسیله تجزیه و تحلیل گوگل مورد استفاده قرار گیرد، می توانید با نصب Google Analytic Opt-out Browser add-on از اینجا مانع اینکار شوید.

اطلاعاتی که توسط به جا خرید به اشتراک گذاشته می شود

اطلاعات شخصی شما با فروشندگانی که از طریق سرویس های به جا خرید از آنها سفارش گرفته اید، به اشتراک گذاشته می شود. اما به جا خرید هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای به جا خرید وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات به جا خرید حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

نگهداری داده ها

امنیت اطلاعات شخصی شما از اهمیت بسزایی برخوردار است. تلاش می کنیم تا از استانداردهای عمومی پذیرفته شده تبعیت کنیم تا بتوانیم از اطلاعاتی که با ما به اشتراک گذاشته اید محافظت کنیم، چه در زمان انتقال اطلاعات و چه در زمان نگهداری آنها. اطلاعات شما بروی سرورهای ما در داخل ایران نگهداری و پردازش می شود و از استانداردهای صنعتی به منظور پشتیبان گیری و آرشیو اطلاعات تبعیت می کنیم. اگرچه با تلاش تمام، سعی در حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی شما داریم، اما ما نمی توانیم امنیت اطلاعات را تضمین کنیم. در صورتی که هر زمان متوجه به خطر افتادن اطلاعات شما شدیم، حتما شما را در جریان قرار خواهیم داد. از سوی دیگر باید تاکید شود که حفظ و نگهداری از حساب کاربری کاربر در به جا خرید بر عهده خود کاربران است، لذا به منظور جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید اطلاعات حساب کاربری خود را برای شخص دیگری فاش نمایند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فرد دیگری واگذار نمود، جهت جلوگیری از سوء استفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که به دلیل عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و حق هر گونه ادعا علیه به جا خرید را از خود سلب میکند.

ارتباط از طریق پیامک

سامانه به جا خرید از طریق شماره 10005500055 برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال می کند. دقت فرمایید که این شماره‌‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت سفارشات در به جا خرید را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد. همچنین به جا خرید از طریق شماره 10005500055 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوالات نظرسنجی ارسال می کند. از این رو ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان به جا خرید، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام به جا خرید است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  bejakharid@gmail.com ا طلاع دهید.

ویرایش ها و تغییرات در سیاست های حفظ حریم خصوصی

تاریخ آخرین تغییرات در بالای این صفحه آورده شده است. ما به واسطه این صفحه، شما را در جریان آخرین تغییرات خواهیم گذاشت. ادامه استفاده شما از سرویس های ما بعد از تاریخ فوق الذکر به منزله قبول سیاست های حفظ حریم خصوصی تعیین شده می باشد. از این رو شما از جمع آوری، استفاده و به اشتراک گذاری اطلاعات خود به نحوی که در این مستند آورده شده موافقت می نمایید. چنانچه با سیاست های حفظ حریم خصوصی موافق نیستید، نمی توانید از خدمات به جا خرید استفاده نمایید. در صورتی که شما به نمایندگی از شخص دیگری (مانند بستگان یا همکار) از خدمات به جا خرید استفاده می کنید، در واقع اظهار می نمایید که شما مجوز قبول سیاستهای حفظ حریم خصوصی را به جای آن فرد دارید. از شما می خواهیم تا مکرراً این صفحه را برای اطلاع از آخرین تغییرات مطالعه نمایید. هر سیاست حفظ حریم خصوصی جدید جایگزین تمامی نسخه های قبلی می شود.

تماس با ما

در صورت وجود هر گونه نظر، نگرانی و سوال می توانید با تیم پشتیبانی از طریق این فرم یا یکی از راه های زیر تماس حاصل فرمایید:

آدرس ایمیل

bejakharid@gmail.com

تلفن تماس

09179197005 امکان پاسخگویی شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 تا 17

دفتر مرکزی

شیراز – فلکه معلم جنب بانک ملی ایران ساختمان ساینا طبقه اول واحد 2